NELERYOKKI FM 11 YAŞINDA

NelerYokki FM İle Süredir sizinle beraberiz.
 
Henüz fidanız dahada büyüyeceğiz . Bizim yaptıklarımız başkaların rüyaları olabilir.Zoru başarırız, imkansız ise sadece biraz zaman alır o kadar..
Meyve veren ağaç olmaya ısrarla devam edeceğiz.Çok Sayıda Dinleyici Yerine Çok Seviyeli Dinleyiciyi tercih ediyoruz.Amacımız sayıyı değil düzeyi yükseltmektir. Nice yıllara Neleryokki FM
 

Ve bir site; bir isim, bir logo, bizi anlatan, bizden olan herşey, her yayınında bir emeği barındıran, birbirinden değerli DJ lerimiz ve özel Dinleyicilerimizle bir Aile ortamı oluşturduğumuz NeleryokkiFM 11. Yaşını kutluyor.

Aslında günler öncesinden ne yazacağıma karar vermiştim. Benim için çok önemliydi. Şimdi biraz önce vazgeçtim, yazacaklarımdan. NelerYokkiFM, Sadece Bir İnternet Radyosu ! ise önceden plan yapmaya gerek yok diye düşündüm.

Kızım Büşra'nın isteği üzerine; Net Radyosu Açmaya  karar verdiğimde; çok basit, sıradan şeyler düşünmüştüm. Sonra yapmak istediklerimle, Radyo dünyasının birbirinden çok farklı olduğunu gördüm, gördükçe de sevdim. Kimi zaman; az sayıda kendini bilmezler ve düzeysiz insanlar sinirime dokunduysa da, ben gitmek istediğim çizgiyi çoktan belirlemiştim.Hedefim En az 10 yıl burayı açık tutmaktı ve hedefime ulaştığım için çok mutluyum ....

Olabildiğince Dj'lerimizi hatırladık....Çünkü NeleryokkiFM de olan herkes ayrıcalıklıdır...İşte Doğum Günü Kutlamalarından bazıları.,Doğum Günü kutlama sayfasında

Radyomuzda bir Aile Ortamı Yakaladık ! Eğer bir teşekkür gerekiyorsa; bu teşekkürün sahibi Öncelikle Ailem, DJ lerimiz ve Dinleyicilerimizdir.Neden mi Ailem desteklediği için; DJ lerimiz  ve Dinleyicilerimiz? Bana Katlandıkları  için :),  desteklerini hiç esirgemekleri için onlara, sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız ve iyi ki orada biryerlerdesiniz!

Bir yıl boyunca hep içimden geldiği gibi; açık, samimi ve inatçı tutum sergilemeye çalıştım. Samimiyetime inananlar oldu, inanmayanlar oldu. Kimi zaman fikirlerimi desteklediniz, kimi zaman itiraz ettiniz. Bazıları dik kafalı ilan etti, bazıları acımasız !. Daima inandığım şeylerin peşinden gittim ve bundan sonrada öyle olacak. Aslolan insandır, gerisi yalandır. Hiç bir zaman eleştirelerden kaçmadım, bundan sonrada kaçacak değilim. Her birey kendi yaptığından sorumludur ve ben kendi sorumluluklarımın farkındayım. Olaki hata yapmışımdır, doğruyu ifade edene saygı duyarım.Bizi uzun yıllar dinleyen dinleyicilerimizin yanında yeni dinleyicilerimizle de hep birlikte olmaya çalıştık. 7/24 yayın prensibiyle, seviyeli, paylaşımlı ve kurallar çerçevesinde hareket ettik ve etmeye devam ediyoruz.

 

Herkesi Facebooktaki NeleryokkiFM grubumuza paylaşım için bekliyoruz...Grubumuza arkadaşlarınızı da ekleyip radyomuza davet edebilirsiniz...


Umarım daha çok uzun seneler ben yine buradan dır dır etmeye devam ederim ve umarım siz hala bana destek vermek için oralarda bir yerlerde olursunuz.  Beni yalnız bırakmayan tüm can dostlara teşekkürler..

Sürçi lisan ettiysem af ola!

Tüm ziyaretçilerimize, Dinleyicilerimize, Eski ve Yeni DJ lerimize, forum üyelerimize, destekçilerimize, sitede düşünceleriyle, yorumlarıyla vb. emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kimler Geldi kimler Geçti...

“NelerYokki FM“in 11.YAŞ GÜNÜ KUTLU OLSUN DİYORUM.

Hepimize hayırlı olması dileğiyle.

HEPİNİZE SAĞLIKLI,MUTLU,HUZURLU BİR YAŞAM DİLİYORUM.

KÖTÜLÜKLER HEPİNİZDEN UZAK,SEVİNÇLER İSE SİZLERE YAKIN OLSUN.


Radyo Yöneticisi

ZİYARETÇİ DEFTERİMİZE DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ
Mesajları Oku Mesaj Yaz