Zaman: 19 Ara 2018, 19:09

Sitemize Hosgeldiniz

Bu foruma yaptiginiz ilk ziyaretiniz ise, lutfen oncelikle [Yardim] kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alisverisinde bulunabilmeniz icin oncelikle Kayit olmalisiniz. uye olmayanlar forumumuzdan hicbir sekilde aktivite uygulayamaz, mesaj yazamaz, konu acamaz, eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamiyla kullanmak icin uye olabilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
 27/07/2007 Gündem!!! 
Yazar Mesaj
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı
Duyuru NeleryokkiFM Radyomuz Yayinda..Radyomuz Size Yeter...Yeterki Siz ne istediginizi bilin...

Güney'den bomba iddialar
27 Temmuz 2008 Pazar 08:38
Ergenekon'un kara kutusu, dün akşam ilk kez Ergenekon'u tüm yönleriyle anlattı. İşte Güney'in şok eden iddiaları;

Tuncay Güney, 32. Gün'ün ardından ilk kez Ergenekon'u bu kadar ayrıntılı anlattı. Kanada'daki özel korunan evinde Ergenekon gerçeklerini anlatan Güney, görünen kadar görünmeyelerinde Türkiye'yi korkutması gerektiğini iddia etti.

Kanada'da kameralar ile korunan evinde TVNET Haber editörü Bedir Acar'a 6 saatlik röportaj veren Tuncay Güney, Türk televizyonlarında ilk kez, ayrıntılı şekilde Ergenekon'u anlattı.

Türkiye'yi sarsan soruşturmanın en çok tartışılan isimlerinden biri olan Güney'e göre, Ergenekon'da bugün gelinen nokta, buz dağının sadece görünen yüzü. 1950'li yıllardan itibaren devlet içinde örgütlenen bir yapı olduğunu anlatan Güney'e göre, Ergenekon, Susurluk'un babası. Güney, TV Net'te dün akşam ilk bölümü yayınlanan röportajında, Ergenekon örgütü ve soruşturma ile ilgili olarak, şu çarpıcı bilgileri verdi: "Ergenekon çözülürse sistem çöker. Cesur Hırsızlar Partisi, Ergenekon'u himaye ediyor. Ergenekon'un sermaye boyutuna ve sistem içindeki uzantılarına dokunulmamıştır. Küçük parmağı kesilse ne olur. Örgüt kendini yeniler. Sistem devam eder." Yedi yıl önce, 9 gün boyunca işkence gördüğünü belirten Güney, bildiği her şeyi açıklamak için uygun fırsatı bekleyeceğini söyledi. Güney, 'İki grup arasında kaldım. İşkence ile ruhumu kararttılar. Avucumu açtım merhamet dilendim, elimde sigara söndürdüler” dedi.

27 Tem 2008, 15:13
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı
Duyuru NeleryokkiFM Radyomuz Yayinda..Radyomuz Size Yeter...Yeterki Siz ne istediginizi bilin...

Gaziantep'e bir Brezilyalı daha..
27 Temmuz 2008 Pazar 14:55
Gaziantepspor, İvan De Souaza ve Beto'dan sonra Brezilyalı 28 yaşındaki Rodrigo Barbosa Tabata'yı kadrosuna kattı.

Brezilyalı futbolcu için, Celal Doğan Tesisleri antrenman sahasında imza töreni düzenlendi. İmza törenine yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda taraftar da katıldı.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, imza töreninde yaptığı konuşmada, daha önce antrenörler tarafından izlenen ve teknik direktör Nurullah Sağlam'ın mutlaka alınmasını istediği, Santos'da 10 numara oynayan 1,80 metre boyundaki oyuncu ile her türlü şartlarda anlaşma sağlandığını, uzun süren transfer görüşmelerinin mutlu sona erdiğini söyledi.

Tabata ile görüşmelerin 2,5 ay önce başladığını, bu oyuncuyu Brezilya'daki bazı kulüplerin yanı sıra Japonya ve birçok Avrupa kulübünün de istediğini ifade eden Kızıl, ''Taraftara kongrede bir sez vermiştim. 'Tabata ya gelecek ya gelecek' demiştim. Bu sözü yerine getirdiğim için mutluyum. İnşallah futbolcu da kendisinden bekleneni verir, bizi mutlu eder, gururlandırır'' diye konuştu.

Bu transferi gerçekleştirmek için büyük fedakarlık gösterdiğini anlatan Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Uzun süredir peşinde olduğumuz Tabata ile anlaştık, böyle bir oyuncuya formamızı giydireceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyum. Öncelikle taraftara verdiğim sözü yerine getirdiğim için çok mutluyum. Tabata'yı da Avrupa'dan, Japonya'dan çeşitli kulüpler istiyordu. İkna ettik, fedakarlık yaptık ve mutlu sona ulaştık. Tabata'ya, bizim için çok kutsal olan kırmızı-siyah forma renklerimiz çok yakışacak. Tabata, Gazianteplilere, bu kentin takımına gönül verenlere benim bir armağanımdır.''

Kızıl, bu transferin gerçekleşeceğine Brezilya'da kimsenin inanmadığını, şu anda Brezilya basınında Brezilya'dan gerçekleştirilen en iyi 10 transferden biri olarak gösterildiğini söyledi.

Bundan sonra önemli olanın bu kadronun ligde getireceği ses olacağını dile getiren Kızıl, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Takıma büyük katkı sağlayacak, başarıya aç, düzgün, futbola gönül veren, bünyemize uyum sağlayabilecek, iyi oyuncuları kadroya dahil ettik. Sezon sonunda taraftarlara ve kent halkına güçlü bir kadro oluşturma sözü vermiştik. Bunu da yerine getirmek için yoğun bir çaba sarf ettik. Biz, taraftarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirdiğimize, üzerimize düşenleri yaptığımıza inanıyoruz. Bu sezon iyi bir kadro kurduk, yapılan transferlerin takıma faydalı olacağına inanıyorum. Çok iyi bir Gaziantepspor geliyor. Biz, yönetim kurulu olarak başarı için buradayız. Gaziantepspor efsanesini geri getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, Allah bizleri mahcup etmesin. ''

Tabata; ''Teklifi Kabul Etmeden Önce Maldonado Ve Alex'i Aradım''

Duygu ve düşünceleri sorulan Tabata ise hala büyük heyecan ve şok yaşadığını, Brezilya'da futbola olan sevginin aynısını Gaziantep'e ayak bastığı dakikadan itibaren yaşadığını söyledi.

Bu transferin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan Kızıl ailesine ve yönetim kuruluna teşekkür eden Tabata, şunları kaydetti:

''Bugüne kadar bu transferin gerçekleşmesi için gösterilen fedakarlıkların farkındayım. Bu noktaya nasıl gelindi, neler yapıldı çok iyi biliyorum. Brezilya'da futbola olan sevgi bir başkadır, ancak dün havaalanında yaşadıklarım ve bugün imza töreninde gördüklerim beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Bunlar büyük sürpriz oldu benim için. Yaşadıklarım beni pozitif olarak çok etkiledi. Burada da aynı şeyleri yaşamam beni çok mutlu etti. Bu yaşadıklarım beni başarılı olmaya itecek. Kendimi takımıma daha iyi vereceğim.''

Türk futbolu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadığını, Gaziantepspor'un teklifini kabul etmeden önce Fenerbahçe'de oynayan ve Santos'tan takım arkadaşı olan Maldonado ile Alex'i aradığını, buranın iyi bir kulüp olduğu bilgisini aldığını anlatan Tabata, ''Her ikisi de Türkiye'de futbolun çok sevildiğini, Gaziantepspor'un da iyi bir kulüp olduğunu anlattılar. Yine Gaziantepspor'da oynayan Brezilyadan arkadaşım İvan de Souaza'da iyi bir referans verdi. İlk kez ülkemin dışında bir ülkede futbol oynayacağım için de mutluyum'' dedi.

Kendisinden beklentilerin fazla olduğunun farkında olduğunu, bunun üzerinde bir baskı yaratmayacağını söyleyen Tabata, ''Ben Pele'nin 10 numara giydiği bir takımdan, 10 numara giyerek buraya geldim. Kendime güveniyorum. Ofansif oynayan, yüzü sürekli kaleye dönük, mücadeleci, savaşmayı seven, gol atmayı seven bir futbolcuyum. Her yıl 10 gol atıyorum, bura da hedefim 10 gol ve üzeri olacak'' şeklinde konuştu.

İmza töreninin ardından, topla gösteri yapan Tabata, sempatik hareketleri ile dikkati çekerken, taraftarlar futbolcuyu omuzlarına alarak tezahürat yaptı. Tabata, daha sonra taraftarlara imza verdi.

27 Tem 2008, 15:15
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

Sakarya'nın yeni Hakan Şükür'ü!
27 Temmuz 2008 Pazar 13:30
Oğuz Çetin, Aykut Kocaman, Bülent Uygun ve Tuncay Şanlı gibi yıldızlardan sonra Furkan Aydın gümbür gümbür geliyor.
Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Sakaryaspor altyapısından çıkan Futbol, U-17 milli takımı ile gittiği İsveç’te Galler ve Norveç’e attığı gollerle alkışlandı. Antalya’daki Avrupa Şampiyonası’nda üçüncülüğü elde eden milli takımı yenileyen ve genç isimleri keşfeden teknik direktör Şenol Ustaömer, geleceğin Hakan Şükür’ünü buldu.

Kendini geliştirmeli

17 yaşındaki Furkan 1.91 boyunda. 6 yıldır Sakaryaspor altyapısında yeralıyor. Fuleli, sprinter, hava hakimiyeti ve golcü bir yapıya sahip olan Furkan’ın henüz çok genç olduğunu söyleyen Şenol Ustaömer, "İyi bir futbolcu olacak. Ancak çok çalışması gerekiyor. Hakan Şükür bugünlere gelirken, inanılmaz çalıştı. Hiç bir zaman yılmadı. Eleştirilere kulak kapadı. Çalışkanlığını karşılığını da sonuna kadar aldı. Furkan’ın da bu konuda kendini geliştirmesi şart" yorumunu yaptı.

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yakından ilgilendiği Furkan’ın bu sezon Sakaryaspor’u çalıştıracak olan Hüseyin Kalpar’ın da dikkatini çektiği ve A takıma çağırılacağı ifade ediliyor.

27 Tem 2008, 15:16
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

Ronaldo'yu değil Arda'yı getirin
27 Temmuz 2008 Pazar 12:25
Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan için bu kez Real Madrid taraftarları seferberlik ilan etti. Taraftarlar bu uğurda Ronaldo'yu bile gözden çıkarmış..
Avrupa Şampiyonası’nda ay yıldızlı forma altında sergilediği muhteşem futbolla göz kamaştıran Galatasaray’ın genç yıldızı Arda Turan, İspanyolları da kendisine hayran bıraktı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre performansıyla birçok Avrupa devinin transfer listesine giren Arda Turan için bu kez Real Madrid taraftarları seferberlik ilan etti. İspanyol devinin taraftarları son günlerde Manchester United’ın starı Cristiano Ronaldo ile yakın temasta olan Real Madrid yönetimine Portekizli oyuncu yerine Arda Turan’ın transfer edilmesi için çağrıda bulundu.

Ronaldo ile kıyasladılar

Beyaz Şimşekler’in en ateşli taraftarlarının söz aldığı "Realmadridfans.org" adlı taraftar sitesinde G.Saraylı Arda Turan’ın en az Ronaldo kadar önemli bir futbolcu olduğu ve Real Madrid yönetiminin, Portekizli oyuncunun transferini gerçekleştirememesi halinde, milli yıldızı kadrosuna katması gerektiği vurgulanırken, bu transferin gerçekleştirilmesi istendi. Real Madrid taraftarları ayrıca Arda Turan için özel bir forum sayfası açılırken, burada sarı kırmızılı futbolcu için övgü dolu yorumlar yer aldı. İspanyol taraftarlar Arda’yı, Ronaldo ile kıyaslarken şu çarpıcı yorumları yaptılar:

"Yönetim, Ronaldo olmazsa kesinlikle Arda’yı almalı. Euro 2008’de Ronaldo bir, Arda Turan ise iki gol attı. Türk, Portekizli’den çok daha iyi oynadı ve en az onun kadar yetenekli. Bu örnek ortadayken Ronaldo, 90 milyon Euro ediyorsa, Arda 180 milyon Euro eder. Arda, bize göre değerli ve gelecek vaadeden bir oyuncu. Ronaldo’da ısrar edilmemeli."

27 Tem 2008, 15:17
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

Sakat Deivid'e talipli çıktı
27 Temmuz 2008 Pazar 12:19
Yaşadığı sakatlığın ardından yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalması beklenen golcü futbolcuya, Flamengo’nun talip olduğu öğrenildi.
Avrupa’nın önemli transfer haberi portallarından TMW’nin haberine göre Brezilya 1. Ligi takımlarından Flamengo’nun, 28 yaşındaki futbolcu için F.Bahçe’ye menajerler aracılığıyla teklif yapma hazırlığında olduğu belirtildi.
Sarı lacivertli kulüple olan sözleşmesi gelecek sezon sona erecek olan Deivid’in, sözleşme durumunu bir avantaj olarak kullanmak isteyen Brezilya ekibinin Fenerbahçeli yöneticilere cazip bir teklif sunmayı düşündükleri iddia edildi.

27 Tem 2008, 15:17
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

Ersun Yanal esti gürledi
27 Temmuz 2008 Pazar 11:26
Ersun Yanal, antrenmanlarda işi sıkı tutuyor. Dün sabah idmanında istediklerini yapamayan oyuncuları uyaran Yanal, ceza vermekten kaçınmadı..
Sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'un dün sabah antrenmanında teknik direktör Ersun Yanal fırtınası yaşandı. İsteğini yapamayan oyuncuları ağır şekilde eleştiren Yanal, geri koşmayan Yattara, Tayfun ve Serkan'a "Üzerinizde savunmaya koşmaz diye etiket mi var? Siz koşmadınız gölü yedik. İyi mi oldu? Böyle birşey varsa bu etiketi çıkartın yoksa ben çıkaracağım?" şeklinde uyarılarda bulundu.

Yanal, antrenmanda üst üste pas hatası yapan genç oyuncu Tayfun Cora'ya da 10 şınav cezası verdi. Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Song, Yanal'ın kendisine verdiği ağabeylik görevini yerine getiriyor. Genç futbolculara gerek idmanlarda gerekse idman sonlarında ilgisini esirgemeyen Kamerunlu oyuncu, sabah antrenmanında Hırvat oyuncu Cale'ye durması gereken yerleri anlatarak yardımcı oldu.

TRABZON'UN 'CALE'Sİ OLDU
Trabzon'un Hırvat oyuncusu Cale, performansıyla göz dolduruyor. Kamp öncesi Yanal'ın gözüne girmeyi başaran ve yeni sezonda sol kanattaki bankolardan bir tanesi olan oyuncu, taraftarın da beğenisini topluyor. Bordo-mavili ekibin genç oyuncusu Egemen, sabah idmanında kolundan sakatlandı. Tayfun'un şutu sol koluna isabet eden ve antrenmanı yarıda bırakan oyuncunun durumunun ciddi olmadığı öğrenildi. Öte yandan sakatlıkları bulunan Buğra ve Colman'ın Almanya kampında yapılacak maçlarda sahada yerlerini alacakları bildirildi.

27 Tem 2008, 15:18
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

DİKKAT!... BU KEZ BİRLİKTE TATİL YAPTILAR!... BERGÜZAR KOREL VE TAN SAĞTÜRK AYRILACAKLARI DEDİKODULARINI DA İŞTE BU GÖRÜNTÜLERLE YALANLADI!... ÜNLÜ ÇİFTİN “DENİZ KEYFİ” HABERİN İÇİNDE!...

27/7/2008 12:36

Evlilik hazırlıkları yapan Tan Sağtürk ile oyuncu sevgilisi Bergüzar Korel, Alaçatı'da çocuklar gibi eğlendiler. Çift daha önce çıkan ayrılık dedikodularını yalanlarcasına çok samimi görüntüler çizdi.

27 Tem 2008, 15:21
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

DÜNYACA ÜNLÜ TÜRK RESSAM FİKRET MUALLA'NIN, HAYATI FİLM OLUYOR!... FİLMDEN DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...

27/7/2008 14:32

Yönetmen Metin Güngör, Fikret Mualla’nın hayatını anlatacak "Renklerde Kaybolan Hayat" filmine, 2 Ağustosta İstanbul’da "start verileceğini" söyledi.

Güngör, Türkiye’de, sanatçılar dışında hiç kimsenin Fikret Mualla’ya sahip çıkmadığını savundu.

"Harry Potter" ve "Da Vinci Şifresi" gibi Hollywood’un ünlü yapımlarının görsel efektlerine imza atan ve ünlü Türk ressamı Fikret
Mualla’nın filmini çekmek için Türkiye’ye gelen Güngör, ressam Mualla’nın hayatını "Renklerde Kaybolan Hayat" adıyla, 25 yıldır çekmek istediğini söyledi.

2 AĞUSTOSTA "MOTOR" DİYECEK

Filmi, Cannes Film Festivali’ne yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Güngör, ekibiyle, 2 Ağustosta, İstanbul’da çekimler için "motor" diyecek.

İlk olarak Hıfzı Topuz’un evinde, ardından Çengelköy, Beyoğlu, Tophane ve Sultanahmet’te çekimler yapılacak. Mualla’nın Fransa ve Almanya’daki yaşamı da bu ülkelerde filme alınacak.

Güngör, filmde 250 karakterin yer alacağını belirterek, Fikret Mualla’nın çocukluk, gençlik ve yaşlılık yıllarını farklı sanatçıların, annesini Özgür Kula’nın babasını Mehmet Tokat’ın oynayacağını belirtti. Güngör, Neyzen Tevfik’i Cüneyt Arkın’ın, Fikret Adil’i de Atilla Saral’ın canlandırmasının planlandığını bildirdi.

Metin Güngör, filmin 1900-1968 yıllarda İstanbul, Paris ve Berlin’de geçtiğini belirterek, "Şimdiki Beyoğlu’nu çekip, dijital efektle bilgisayarda, o dönemi yaratacağım. Aynısını Berlin ve Paris için de
yapacağım. Hatta, o dönem İstanbul köprüsü olmadığı için köprüyü dijital efektle yok edeceğim" dedi.

27 Tem 2008, 15:23
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

LOS ANGELES’TA GİYİM MAĞAZASI BULUNAN KENAN DOĞULU, ŞİMDİDE YAPIM ŞİRKETİ KURDU!...

27/7/2008 12:00

Yılın yarısını Los Angeles'ta geçiren ve bir süre önce bu şehirde 'Ken Love Yourself' adlı bir giyim mağazası açan Kenan Doğulu, şimdi de bölgede 'Ken' adında bir yapım şirketi kurdu.

Los Angeles'ta yaşamayı çok sevdiğini belirten yakışıklı şarkıcı şöyle konuştu: "Yapım şirketini kurmak çok zamanımı aldı ama ortaya gerçekten güzel bir iş çıktı. Bu şirket; hem yabancılar, hem de Türkler için çok amaçlı bir yapım şirketi oldu. Özellikle Türkiye'den Los Angeles'a gidip, ne yapacaklarını bilemeyen sanatçılara yardımcı olacak. Şirkete sadece şarkıcılar değil, oyuncular da kaydolabilecek."

27 Tem 2008, 15:24
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

HANDE YENER NE ZAMAN EVLENECEĞİNİ NESLİHAN YAVUZCAN’A AÇIKLADI!... VE YENER’İN, OĞLU OLURSA ADINI NE KOYACAK?

27/7/2008 11:08

İşte Hande Yener’in Güneş Gazetesi’nden Neslihan Yavuzcan’a verdiği röportaj!...

UÇLARIN KADINIYIM
N.Y: Albüm yeni çıktı, son durumlardan memnun musun?
H.Y: Çok güzel gidiyor, bu albümde ilk kez söz yazdım, müziğin sound'una, akışına Erol Temizel ile karar verdik ama birazcık ta birbirimizi ittik. 'Biraz daha uçmamız, biraz daha rahat olmamız gerekiyor' dedim. Ve birlikte hem sanat, hem müzik yaparak bir taraftan da insanları eğlendirmeye, hoş bir şeyler duyurmaya çalıştık. Bu dengeyi de kurduk.

N.Y: Değişikliklerin, uçların kadınısın mod' ların hep farklı ..
H.Y: Albüm olduğu zaman bunun konsepti ister istemez yazılan hikayelerden ortaya çıkıyor. Neyi nasıl anlatmak istediğim ve nasıl bir mod'um olduğu. Dolayısıyla bu klibi de sahne duruşumu da yönlendiriyor, insanlara vermek istediğim enerjiyi ve rengi de ortaya koyuyor. Bu albüm pozitifliği aktaran bir albüm bir de tabi ki hipnoz eden bir tarafı olduğunu düşünüyorum. Farklılığı, konuları, sound'ları ile..hem hipnoz, hem tabiatı içinde barındıran bir albüm. Neden bu kadar güçlü olduğumu, hayata ve müziğe bağlı olduğumu irdeledim bu albümde. Tabi ki nedeni aşk, Allah aşkı, dünyaya, müziğe, doğaya, insanlara, bedenime, spora olan aşkım.

N.Y: 20'lerdeki, halin ile 30'lu yaşlardaki halin büyük bir değişim içinde farkı nedir?
H.Y: 30 yaş üstü çok başka bir şey ya. 30'a kadar hızla bir şeylerin peşinden koştuğunuz için o dönem çok anlaşılamadan geçiyor. Yani bir yemeğe bile gitseniz o yemeği hızlıca yiyip oradan kalkıyorsunuz. Ama şimdi yemeği de yavaş yiyorsunuz, manzaraya da daha farklı bakıyorsunuz. Eskiden arkamı dönüp oturduğum ortamlara şimdi çok kıymetli olduğu için sonuna dek bakmaya çalışıyorum. Bunun için yaşıyoruz diye düşünüyorum, bütün çaba bu manzarayı görebilmek tekrar. Güneşin doğuşunu, gecenin hüznünü tekrar görebilmek için. Seviyoruz aslında tüm duyguları ama çok fazlaca şikayetçi oluyoruz. Ben o şikayetlerden biraz sıkıldım, kurtulmaya çalışıyorum.

TARTIŞMA KONUSUYUM

N.Y: Hiç hipnoz edildin mi?
H.Y: Olmadım ama hep merak etmişimdir. Albümde hipnoz olduğumu fark ettim mesela son altı ayımı hatırlamıyorum. Çünkü sabahlara kadar söz yazdım, internet yolu ile parçaları dinliyorum, gece yazdığım bir söz besteleniyor ve geri geliyor. O doğum anının da etkisinde kalıyorum. Yaratmanın içinde bulunduğum için uzun bir tatil de miydim diyeyim, vardım ama yoktum işte tam hipnoz yani.

N.Y: Yeni ve farklı yapılan üretimler olunca da Serdar Ortaç çıkıyor, 'Çakma Madonna'diyor. Demet Akalın başka bir şey söylüyor. Buna neden ihtiyaç duyuyorlar sence?
H.Y: Aslında bu negatif elektrik oluştuğu zaman arada ister istemez insanlar birbirlerine bir şeyler söylüyorlar. İşin güzel tarafı biz bir şekilde müzik konuştuk öyle ya da böyle. En azından ondan sonra çok değişimler olduğunu çabaları görüyorum. Bu çok normal çünkü ben hiçbir şey yokmuş gibi de davranamazdım müzik adına. Şimdi zaten zaman zaman da görüyorum o müzik yapmamış, albümü iyi değil gibi. Herkesi alkışlama durumumuz vardı. O normale dönüyor gibi. Bana 17 yaşından beri batan şey buydu aslında, çabam buydu. Böyle güzel, farklı enerjisini vermeye çalışan, iyi soundlar peşinde koşan biri olmalı derken o ben oldum.

OĞLUM ÇAĞAN FUTBOLCU OLABİLİR

N.Y: Oğlun Çağan ile kendini kıyaslarsan neler benziyor neler farklı?
H.Y: O şimdi 18 yaşında. Benim ile çok farklı. Erkek ile kızınki zaten çok farklı. Ben o yaşta evlenmiştim çocuğum olmuştu. Şimdi onu düşünemiyorum bile evlendiğini çocuğunu olduğunu. Çok zor, giremez bence o sorumluluğun altına. Olgunlaşma adına erkek ile kadının bence 5-6 yaş fark var. Mesela ben mesleğime o yaşta karar vermiştim, o hala karar veremiyor. Futbol'a düşkün ama o hobi mi meslek mi karar veremedi.

N.Y: Sen Çağan'nın ne olmasını istiyorsun? Onu yönlendirirken nelere dikkat ediyorsun?
H.Y: Ben futbolu da destekliyorum. Bilgisayar ile ilgili bir meslek dalı da edinsin istiyorum.
Hem üniversite olsun hem futbol olsun istiyorum. O futbola kayabilir. Yaparsan iyi olur mantığı ile ona kendi hayatımı örnek veriyorum. İnişlerimi, çıkışlarımı, yaşayışımı, nasıl buralara geldiğimi. Bazen kendisine dışardan baktığı zaman ona da bir şeyler güzel geliyor ama bir an da içinde de buluyor kendini, bir bocalama yaşıyor bizim mesleğimiz ile ilgili. Çünkü hiçbir zaman bir marka olmuş olmak yeterli değil. Ben bunu ilk günden beri de doymadım.

EVLENMEDEN ASLA

N.Y: Çocuk yapmaya çekiniyorum demişsin, ama değişimlerin kadınısın, evlenmeden çocuk yapar mısın? Yoksa Kadir ile evlenip ondan sonra mı yaparsınız?
H.Y: Evlenseniz de, evlenmeseniz de ayrılabilme ihtimalini bilmek lazım. Ben değerleri korumaya çalışan biriyim. Evlenmek zaten planlarımız da var Eylül'de düşünüyoruz. Çocuk ile ilgili benim gerçekten hazır olmam lazım. Benim çok dingin bir dönemim olursa zaman ayırabileceksem istiyorum. Doğurmak değil, sonrası önemli her türlü yetebilmek önemli. Benim işime 24 saatim bile yetmiyor. Her şeyi yönlendirmek insan bir tarafında erkek gibi oluyor. Çocuk biraz zor.

N.Y: Kardeş gelirse Çağan ne hisseder?
H.Y: Artık 18 yaşında, çok yardımcı olur. Zaten köpeği var bakmayı, gezdirmeyi seviyor. Sevgi dolu bir çocuk. Bir kuzeni oldu ona delirmişti. Çok farklı bir duygu olur herhalde.

N.Y: Kadir ile araları nasıl?
H.Y: Ağbi kardeş gibiler. Beraber yaşıyoruz. Gayet iyiler erkek olarak ta birbirleri ile iletişimleri güzel. Çok şanslıyım.

N.Y: Aşık olduğun zaman aşkın hangi hallerini yaşıyorsun?
H.Y: Hep onunla olmak, paylaşmak isterim. Allah'tan Kadir de öyle. Karşınızdaki öyle değilse çok zor. Aşk'a da artık şöyle bakıyorum. Bu fren bizim beynimizde ne kadar kalbimizde de desek aslında bir nokta da bazı kararlar alabiliyoruz istediğimiz zaman irademiz var. Doğru insanı seçmemiz doğru insana aşık olmamız gerekiyor.

KADİR'İ TARİF ETTİM

N.Y: Bu insan benim için doğrudur nasıl diyebiliyorsun?
H.Y: Evrene doğru mesaj gönderirseniz o zaten geliyor. Yani birini istiyorum dediğiniz zaman herhangi birisi geliyor ve yine olmuyor. Ben Kadir'i tarif ettim. Daha önce yaşadığın problemleri düşünüyorsun neden olmadığını ve onların olmadığı bir liste hazırlıyorsun. Mesela benim mesleğimi taşıyabilecek birisi olmalı, çok enerjik, anlayışı ve iyi niyeti ile beni kendine hayran etmeli ve çok güven duymalı, çok rahat edebilmeliyim yanında. Yakışıklı da olursa da hoş olur demiştim. Ve gerçekten de tarif ettiğim gibi geldi.

N.Y: Ruh, beden ve zihin üçlüsünden birisi eksik olsa ilişkiler yürümez. Ten, zeka, ruh uyumu şarttır. Bunlardan birisi dahi eksik olsa sen bir ilişkiyi yürütür müsün?
H.Y: Kesinlikle, eşinizin de sizin gibi o anı yaşaması gerekiyor. Komplekslerini aşmış, kariyer planlarını yaşamına sokmaması, biraz aşması gerekiyor. Bu elektiği aldığınız kişi gibi benim öyle birisi ile olmam mümkün. O elektiriği aldığım biriyle zaten 24 ssaatini geçirebiliyorsun. Seks te tadında ve farklı oluyor. Yediğiniz yemekte, yaptığınız bir romantizm de farklı oluyor. İçinizden gelerek yaptığınız için o küçücük şey bile büyük yaşanıyor.

N.Y: Doyumsuz musun?
H.Y: Yok. Çok çabuk tükendiği için her şey ben tam tersi ara vermeye çalışırım hep. Çünkü bir şey elime geçer ve ben onu tüketirim. O yüzden bu yönü de törpülüyorum.

N.Y: Erkek çocuk mu istersin, kız çocuk mu?Adı ne koyarsınız?
H.Y: İkisi de olabilir. İkisinin de ruhu ve yapısı farklı. Erkeği tattım. Kız olabilir, belki maya koyarız. Erkek olursa da Kadir koyaradım.

27 Tem 2008, 15:25
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

AMASYA'DA TRAFİK KAZASI: 3 ÖLÜ, 2 YARALI

Haber: Amasya'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı
Resmi büyütmek için tıklayın

Amasya'nın Merzifon İlçesindeki Kazada Aynı Aileden 3 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.

Amasya'nın Merzifon ilçesindeki kazada aynı aileden 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Giresun'dan İstanbul'a giden Ali Osman Çetin (31) yönetimindeki fındık yüklü kamyon, Havza Merzifon kara yolunun 15. kilometresi Çeltek Kavşağı yakınında, karşı yönden gelen Fatih Özsaçmacı'nın (29) kullandığı otomobille çarpıştı.

Kazada otomobil sürücüsü ile Mustafa Özsaçmacı (54) ve henüz kimliği belirlenemeyen 2 yaşlarında kız çocuğu olay yerinde öldü.

Yaralanan Selma Özsaçmacı (50) ile Havva Özsaçmacı (25), önce Merzifon Devlet Hastanesine, ardından da Samsun Devlet Hastanesine kaldırıldı.

27 Tem 2008, 15:28
Profil YIM WWW
Binbaşı
Binbaşı
Kullanıcı avatarı

ÜMRANİYE'DE TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 4 YARALI

Haber: Ümraniye'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Resmi büyütmek için tıklayın

Ümraniye'de Meydana Gelen Trafik Kazasında, 1 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı.

Ümraniye'de meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Bostancı-Dudullu yolunda ilerleyen kimliği henüz belirlenemeyen sürücü yönetimindeki 34 UL 5406 plakalı araç ile Okan Mumcuoğlu (26) idaresindeki 34 DP 6594 plakalı araç, Türk-İş Blokları önündeki dört yol kavşağında çarpıştı.

Kazada takla atarak bariyerlere çarpan otomobillerden birinin şoför mahallinden giren bariyerin demir çubuğu, Mumcuoğlu'nun başına isabet etti.

Ağır yaralanan Mumcuoğlu, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülürken ambulansta hayatını kaybetti. Aynı araçtaki Cenk Ertürk ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Diğer otomobildeki yaralılardan Ahmet Hüseyin Taş ve Hakan Bayraktar, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eyüp Fırathan da Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

27 Tem 2008, 15:29
Profil YIM WWW
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: