ÇAYKUR ESKİ GENEL MÜDÜRLERİ

İmdat SÜTLÜOĞLU
24.04.2011- Devam ediyor

S.No Adı ve Soyadı Görev Süresi D.Yeri (İl/İlçe)
1

Şeref Özgül-Kurucu ve ilk Genel Müdür

01.08.1972-12.09.1974-2 yıl 1 ay 11 gün  
2 Teoman Yayın 05.02.1975-22.07.1976-1 yıl,5 ay,17 gün  
3 Ahmet Karamüftüoğlu 02.07.1977-12.10.1977-3 ay 10 gün  
4 Mehmet Nedim Yılmaz 14.10.1977-14.04.1978-1 yıl 4 ay  
5 Mevlüt Kinez 14.04.1978-12.02.1079-1 yıl, 8 ay ,7 gün Rize-Çayeli
6 Atilla Koruyan 07.03.1979-06.01.1980-1 yıl 8 ay 2 gün  
7 Bedirhan Birben 04.01.1980-12.03.1981-1 yıl 2 ay 8 gün Rize-Pazar
8 Oğuz Yılmaz Telatar 12.03.1981-09.04.1987-6 yıl 1 ay 17 gün Rize-Pazar
9 Nejat Ural 30.09.1987-04.02.1992-5 yıl 3 ay 3 gün Artvin-Hopa
10 Tuncer Ergüven 28.01.1992-01.11.1995-3 yıl 10 ay 27 gün Rize-Fındıklı
11 Ahmet Ovalı 23.04.1996-05.05.1997-1 yıl 1 ay 22 gün Ankara
12 İbrahim Halil Kalaycı 05.05.1997-17.07.1977-2 ay 12 gün Ankara
13 Nejat Ural-2.kez 17.07.1997-06.01.2003- 6 yıl 4 ay 12 gün Artvin-Hopa
14 Ekrem Yüce 06.10.2003-10.03.2011-8 yıl 1 ay 4 gün Sakarya-Geyv
15 İmdat Sütlüoğlu 24.04.2011’den itibaren devam ediyor Rize-Ardeşen